WORLD SPORTS ISTANBUL İÇİN GERİ SAYIM

Mürsel Ferhat SAĞLAM
1 min readSep 26, 2023

TAM Fuarcılık ve Organizasyon A.Ş, 15 senelik fuar organizasyon deneyimini spor endüstrisine aktarıyor. World Sports Istanbul, kapılarını ziyaretçilerine açmaya hazırlanıyor!

10–13 Ocak 2024 tarihlerinde Istanbul Fuar Merkezi‘nde spor ana temalı global bir fuar gerçekleşecek. World Sports Istanbul — Uluslararası Fitness Ekipmanları, Spor Teknolojileri, Gıda, Giyim ve Wellness Fuarı, tüm spor sektörlerinde faaliyet gösteren yerel ve uluslararası markaların ve dünyaca ünlü isimlerini ağırlamaya hazırlanıyor. Böylece World Sports Istanbul ile; fitness ekipmanları, spor ve fiziksel aktivite, sağlıklı beslenme, spor modası ve aksesuarları, wellness, dijital fitness ve yazılım sektörlerinin ticari ve kültürel ekosistemi Istanbul’da buluşacak!

World Sports Istanbul İle Sporun Tam Zamanı

Bayilik ve distribütörlük arayışında olan firmalar, otellerin satın almacıları, spor kulüpleri ve stüdyolar, ithalatçılar, zincir mağazalar, fizyoterapi ve sağlık merkezleri; B2B iş görüşmeleri için, 1 milyar dolarlık EMEA bölgesi spor endüstrisinin ortak buluşma noktası olan Istanbul’a gelecek. Fuar kapsamında dünyanın çeşitli bölgelerinden İstanbul’a gelecek olan endüstrinin önemli paydaşları, burada iş anlaşmalarına imza atacaklar.

DEVAMINI OKU

--

--

Mürsel Ferhat SAĞLAM

@BrandingTrcom Owner & Editor in Chief - +Dijital Markalaşma Uzmanı +6 Kitabı Var +Potansiyel Akademisyen www.brandingturkiye.com