VAZGEÇEMEMEK (10. HATA — Girişimcilerin Büyük Hataları)

Mürsel Ferhat SAĞLAM
2 min readJul 31, 2023

Girişimcilik olgusuna dair akademik bilgi ve sektörel deneyimlerin aktarıldığı, fikir, fayda ve farkındalık odaklı mini podcast dizisi Girişimcilerin Büyük Hataları, “VAZGEÇEMEMEK” adlı onuncu bölümü ile yayında!

Girişimcilikte “Onuncu Hata” olarak betimlenen ve aynı zamanda girişimcilik yolculuğunda “Onuncu Evre”yi ifade eden bu aşamada “Kara Sevdalı Girişimci” ana teması odağında bilgi paylaşımında bulunuldu.

Branding Türkiye’nin ana sponsorluğunda, Hani Kurumsaldık’ın medya partnerliğinde hazırlanan Girişimcilerin Büyük Hataları’nı; Spotify, Apple Podcast, Google Podcast, Amazon Music ve YouTube olmak üzere tüm dijital müzik ve video platformlarında dinleyebilirsiniz. Ayrıca seriyi Facebook, Instagram, Linkedin, Telegram ve Twitter’da takip ederek dijital topluluklara katılabilir ve ekosistemin içerisinde yer alabilirsiniz.

🕶 GİRİŞİMCİLERİN BÜYÜK HATALARI I Nedir?

Dijital teknolojideki gelişmeler, sermayenin çeşitlenmesi, teknolojik ilerleme, bilgiye erişimin kolaylaşması, iş dünyasındaki dönüşüm, sürdürülebilir ekonomi, devlet destekleri, vizyoner yatırımcılar derken kendimizi “girişimcilik” diye bir ekosistemde bulduk. Peki burada gerçekten de her şey mükemmel mi yoksa bir balonun peşinde miyiz? Girişimci, Dijital Markalaşma Uzmanı, Akademisyen, Mentör ve Yazar Mürsel Ferhat SAĞLAM’ın girişimciliğe dair bilinmeyenleri konuştuğu GİRİŞİMCİLERİN BÜYÜK HATALARI, Branding Türkiye ana sponsorluğunda ve Hani Kurumsaldık partnerliğinde tüm dijital müzik ve video platformlarında!

🌏 https://linktr.ee/girisimcilerinbuyukhatalari

🕶 MÜRSEL FERHAT SAĞLAM

Dijital Markalaşma Uzmanı, Akademisyen, Yazar, Podcaster, Mentor

Branding Türkiye ve Hani Kurumsaldık markalarının kurucusu ve yöneticisidir. Aynı zamanda dijital markalaşma uzmanı, akademisyen, mentor, eğitmen, radyo programcısı, podcaster ve yazar gibi unvanlara sahiptir. Mürsel Ferhat Sağlam’ın yayınlanmış 20 kitabı bulunmaktadır. Yayına hazır ise 25’ten fazla kitabı olan Sağlam, akademik kariyerini doktora seviyesinde sürdürmektedir. Mürsel Ferhat Sağlam’ın Girişimcilerin Büyük Hataları, Kurumsal İletişim 2.0, Hani Kurumsaldık, İçeriklerce, Dijital Markalaşma Sohbetleri, 100 Soruda Dijital Markalaşma adlarını taşıyan çeşitli ana temalara sahip podcast serileri bulunmaktadır. Küresel birçok markaya dijital markalaşma stratejisi hazırlayan, KOBİ ve girişimlere dijital ilerleme planı, sosyal medya stratejisi, dijital içerik yönetimi konusunda mentörlük yapan ve Türkiye’deki birçok üniversitede girişimcilik, kurumsal iletişim 2.0, dijital markalaşma konferansları veren Sağlam, aynı zamanda Dijital Markalaşma Okulu | DMO‘da eğitimler vermektedir. Tüm bunlara ek olarak Mürsel Ferhat Sağlam, yaptığı kavramsallaştırmalarla sosyal bilimlere ve iletişim–pazarlama literatürüne katkı sağlamıştır.

🌏 https://linktr.ee/murselsaglam

--

--

Mürsel Ferhat SAĞLAM

@BrandingTrcom Owner & Editor in Chief - +Dijital Markalaşma Uzmanı +6 Kitabı Var +Potansiyel Akademisyen www.brandingturkiye.com