SEO VIBES ON TOUR ISTANBUL (ETKİNLİK NOTLARI)

WhitePress International tarafından başlatılan ve Avrupa’nın birçok şehrinde düzenlenen “Seo Vibes On Tour” etkinliklerinin Türkiye aşaması olan Seo Vibes on Tour İstanbul 30 Mayıs 2023’te gerçekleşti.

WhitePress International tarafından hazırlanan ve bu yıl Avrupa’nın birçok şehrinde organize edilen, seo ana konseptine sahip uluslararası bir etkinlik serisi olan “SEO Vibes On Tour”un Türkiye buluşması 30 Mayıs’ta İstanbul’daki Delta Hotels’de gerçekleşti. Branding Türkiye’nin medya sponsoru olduğu WhitePress Türkiye tarafından düzenlenen etkinlikte arama motoru optimizasyonuna dair önemli konu başlıkları konuşulurken aynı zamanda sektörün paydaşları da bu organizasyonda bir araya geldi.

Seo Vibes on Tour İstanbul Etkinliği Gerçekleşti

Seo Vibes On Tour İstanbul etkinliği 30 Mayıs’ta sektör paydaşlarını buluşturan bir organizasyonla gerçekleşti. Dünyanın en önemli içerik pazarlama platformlarından olan WhitePress’in seo ana konseptine sahip bir etkinlik serisi olarak kurguladığı Seo Vibes On Tour’da bilgi aktarımı ve deneyim paylaşımına ek olarak network imkanı da oldu.

DEVAMINI OKU

--

--

Mürsel Ferhat SAĞLAM

@BrandingTrcom Owner & Editor in Chief - +Dijital Markalaşma Uzmanı +6 Kitabı Var +Potansiyel Akademisyen www.brandingturkiye.com