KURUMSAL İLETİŞİM 2.0 PROGRAMININ KONUĞU OĞUZHAN ÇARKACI OLDU

Mürsel Ferhat SAĞLAM
2 min readMay 21

--

Branding Türkiye Kurucusu ve Genel Yayın Yönetmeni Mürsel Ferhat Sağlam’ın hazırlayıp sunduğu Kurumsal İletişim 2.0’ın konuğu iMediaff Influencer Marketing Lead Oğuzhan Çarkacı oldu!

Dijital Markalaşma Uzmanı, Akademisyen, Yazar, Eğitmen ve Mentor Mürsel Ferhat Sağlam tarafından hazırlanıp sunulan Kurumsal İletişim 2.0 programı, ST Endüstri Radyo’da başladı. Aralık 2022 itibariyle dinleyiciyle buluşan programda kurumsallaşma, markalaşma ve dijitalleşme ile ilgili merak edilenlere dair bilgi ve tecrübe paylaşımında bulunuluyor. Alanında uzman isimlerin, yöneticilerin, akademisyenlerin, girişimcilerin ve ceo’ların konuk edildiği Kurumsal İletişim 2.0’ın bu haftaki (12 Nisan 2023) konuğu ise iMediaff Influencer Marketing Lead Oğuzhan Çarkacı oldu.

Kurumsal İletişim 2.0’ın Konuğu Oğuzhan Çarkacı

Türkiye’nin ilk ve tek tematik ulusal radyosu ST Endüstri Radyo‘da yayınlanan ve Mürsel Ferhat Sağlam tarafından hazırlanıp sunulan Kurumsal İletişim 2.0’ın bu haftaki (12 Nisan 2023 — Çarşamba) konuğu iMediaff Influencer Marketing Lead Oğuzhan Çarkacı oldu! Dijital pazarlamanın önemli bir öğesi olan sosyal medya pazarlamasının içerisinde yer alan influencer pazarlama ile ilgili değerlendirmelerin yapıldığı yayında ayrıca iMediaff’ın global hedeflerinden de bahsedildi. Programda ayrıca markaların influencer pazarlamaya bakışı ve bir sosyal medya kullanıcısının influencer olma sürecine dair detaylardan da bahsedildi.

Branding Türkiye ve Hani Kurumsaldık‘ın medya sponsoru olduğu ve her Çarşamba saat 11:00 ile 12:00 arasında gerçekleştirilen Kurumsal İletişim 2.0 programını ST Endüstri Radyo’da (İstanbul, Yalova: 105.8 — Kocaeli: 105.7 — Ankara: 100.7 — İzmir, Manisa: 102.8 — Bursa: 106.7, Balıkesir: 97.0 — Sakarya: 103.0 — Konya: 95.4 — Gaziantep: 97.1 — Adana: 101.6 — Eskişehir: 102.0 — Bandırma: 103.1 — Kastamonu: 100.0 — Bolu: 96.5 — Düzce: 96.6 — Denizli: 98.9 — Tekirdağ: 102.5) dinleyebilir veya programa dijital platformlardan (Spotify, Soundcloud) erişebilirsiniz.

SoundCloud’da Dinle

Kurumsal İletişim 2.0

Mürsel Ferhat Sağlam I Hakkında

Branding Türkiye ve Hani Kurumsaldık markalarının kurucusu ve yöneticisidir. Aynı zamanda dijital markalaşma uzmanı, akademisyen, mentor, eğitmen, radyo programcısı, podcaster ve yazar gibi unvanlara sahiptir. Mürsel Ferhat Sağlam’ın yayınlanmış 20 kitabı bulunmaktadır. Yayına hazır ise 25’ten fazla kitabı olan Sağlam, akademik kariyerini doktora seviyesinde sürdürmektedir. Mürsel Ferhat Sağlam’ın Girişimcilerin Büyük Hataları, Kurumsal İletişim 2.0, Hani Kurumsaldık, İçeriklerce, Dijital Markalaşma Sohbetleri, 100 Soruda Dijital Markalaşma adlarını taşıyan çeşitli ana temalara sahip podcast serileri bulunmaktadır. Küresel birçok markaya dijital markalaşma stratejisi hazırlayan, KOBİ ve girişimlere dijital ilerleme planı, sosyal medya stratejisi, dijital içerik yönetimi konusunda mentörlük yapan ve Türkiye’deki birçok üniversitede girişimcilik, kurumsal iletişim 2.0, dijital markalaşma konferansları veren Sağlam, aynı zamanda Dijital Markalaşma Okulu | DMO‘da eğitimler vermektedir. Tüm bunlara ek olarak Mürsel Ferhat Sağlam, yaptığı kavramsallaştırmalarla sosyal bilimlere ve iletişim–pazarlama literatürüne katkı sağlamıştır.

Mürsel Ferhat Sağlam Hakkında Bilgi

--

--

Mürsel Ferhat SAĞLAM

@BrandingTrcom Owner & Editor in Chief - +Dijital Markalaşma Uzmanı +6 Kitabı Var +Potansiyel Akademisyen www.brandingturkiye.com