GROWTH 1.0 ETKİNLİĞİ

Mürsel Ferhat SAĞLAM
2 min readSep 11, 2023

Dijitalleşme ile yeni bir anlam kazanan ve iş süreçlerinde temel kriter olarak kullanılmaya başlayan “growth” yani “büyüme” terimi ana temasıyla 14 Eylül 2023 Perşembe günü saat 18:00–21:00 arasında Zemin İstanbul’da “Growth 1.0 Etkinliği” gerçekleştirilecek. Sektör profesyonelleri, girişimciler, akademisyenler ve iş insanlarını buluşturmayı hedefleyen etkinlik; Branding Türkiye, Empathos Academy ve JCI Avrasya organizasyonuyla düzenlenecek.

GROWTH 1.0

Son yılların sihirli sözcüğü “growth” ana temasıyla 14 Eylül Perşembe günü Growth 1.0 etkinliği gerçekleştirilecek. Branding Türkiye, Empathos Academy ve JCI Avrasya organizasyonuyla Zemin İstasyon’da düzenlenecek olan etkinlikte, büyüme odağında birçok konu ve kavrama dair merak edilenler, uzman isimlerin aktaracakları bilgilerle yanıt bulacak.

Growth 1.0 Etkinliği 14 Eylül’de!

İnternet teknolojisindeki gelişmelerle birlikte dijitale dair konu ve kavramlar da gün geçtikçe önemini artırıyor. Kâr amacı güden kişisel, kurumsal ve kamusal birçok işletmenin temel kriteri olan “growth” ile ilgili ise son yıllarda literatüre giren birçok kavram ve uzmanlık alanı var.

Peki markalar için adeta sihirli bir sözcük halini alan “büyüme” niye önemlidir? Nasıl gerçekleşir? Büyüme pazarlamasının temel sorumlulukları nelerdir? Tüm bunlar ve daha fazlası 14 Eylül’de yanıt bulacak!

Etkinlik Detayları

Organizasyon: Branding Türkiye, Empathos Academy, JCI Avrasya

Tarih / Saat : 14 Eylül 2023 / 18:00–21:00

Mekan : Zemin İstanbul

Adres : Şişhane Metro Durağı’ndadır.

Ücret : Etkinlik ücretsizdir.

ETKİNLİĞE HEMEN KAYDOLMAK İÇİN TIKLAYIN

--

--

Mürsel Ferhat SAĞLAM

@BrandingTrcom Owner & Editor in Chief - +Dijital Markalaşma Uzmanı +6 Kitabı Var +Potansiyel Akademisyen www.brandingturkiye.com