DİJİTAL MARKALAŞMA 1.0 ETKİNLİĞİ

Mürsel Ferhat SAĞLAM
2 min readSep 1, 2023

Yeni nesil bir kavram olan dijital markalaşmaya yönelik 7 Eylül 2023’te Facebook İstasyon’un mekan sponsorluğunda Dijital Markalaşma 1.0 etkinliği gerçekleştirilecek. İş dünyası paydaşlarını buluşturmayı hedefleyen etkinlik; Branding Türkiye, Empathos Academy, Marker Groupe ve JCI Avrasya organizasyonuyla düzenlenecek.

eni nesil, bütünleşik, multidisipliner ve sürdürülebilir bir kavram olan dijital markalaşma ile ilgili bilgi ve deneyim aktarımı misyonuyla gerçekleştirilecek olan Dijital Markalaşma 1.0 etkinliği 7 Eylül’de iş dünyası paydaşlarını buluşturmaya hazırlanıyor. Branding Türkiye, Empathos Academy, Marker Groupe ve JCI Avrasya organizasyonuyla Facebook İstasyon’da düzenlenecek olan etkinlikte, dijital markalaşmanın kapsamına giren konu ve kavramlara dair merak edilenler, uzman isimlerin aktaracakları bilgilerle yanıt bulacak.

Dijital Markalaşma 1.0 Etkinliği

Dijital teknolojideki gelişmeler ve mobil teknolojideki yenilikler sebebiyle iş dünyası dinamikleri her geçen gün yeni bir boyut kazanırken, markalar da bu değişim ve dönüşüme adapta olabilmek için yeni yöntem ve stratejilere başvuruyor.

Kurumsallaşma, markalaşma ve dijitalleşme gayesindeki her kişisel, kamusal ve kurumsal işletme, her startup veya her girişim için son yıllarda bir çatı strateji haline gelen dijital markalaşma, gün geçtikçe önemini artırsa da kavrama ilişkin bilgi ve kaynak hala çok sınırlı. Bu realiteden yola çıkarak Branding Türkiye, Empathos Academy, Marker Groupe ve JCI Avrasya organizasyonuyla Dijital Markalaşma 1.0 etkinliği hazırlandı. Etkinlikte dijital markalaşmanın kapsamına giren konu ve kavramlar uzman isimler tarafından değerlendirilecek. Etkinlik sonrasında ise tüm davetliler network alanına davet edilerek yeni iş birlikleri için fırsatları değerlendirme imkanı yakalayacaklar!

Kurumsal İletişim 2.0, Startup Teknoloji, Medya Takip Merkezi, Akademi Futbol Dergisi ve Hani Kurumsaldık’ın medya partneri olduğu etkinliğe katılım ücretsiz olup kayıt için formun doldurulması gerekmektedir.

ETKİNLİĞE KAYDOL

--

--

Mürsel Ferhat SAĞLAM

@BrandingTrcom Owner & Editor in Chief - +Dijital Markalaşma Uzmanı +6 Kitabı Var +Potansiyel Akademisyen www.brandingturkiye.com