BRANDING TÜRKİYE’NİN DİJİTAL MONİTORİNG SPONSORU TELESKOP OLDU

Mürsel Ferhat SAĞLAM
2 min readOct 2, 2023

--

Branding Türkiye’nin dijital monitöring sponsoru belli oldu. Haber siteleri, sosyal medya platformları, forum, blog, şikayet ve içerik sitelerini 7/24 tarayıp raporlayan Teleskop, Branding Türkiye’nin dijital monitöring ve analiz sponsorluğunu üstlendi.

3F Fenomeni ve 360 derece içerik stratejileriyle faaliyetlerine devam eden Branding Türkiye, bu kapsamda gerçekleştirdiği aksiyonlarla ekosisteme katkı sağlamayı sürdürüyor. Bir taraftan da çeşitli sektörlerde aksiyon gösteren alt markaları, iştirakleri ve ürünleriyle kapsamını ve etki alanını genişleten Branding Türkiye, aynı zamanda gerçekleştirdiği stratejik iş birlikleri ve partnerliklere de adından söz ettiriyor. Bu bağlamda en son Teleskop.app ile iş birliği yapan Branding Türkiye’nin dijital monitöring ve analiz sponsoru Teleskop oldu!

İşte konuya dair tüm detaylarla birlikte Branding Türkiye ile Teleskop arasındaki stratejik partnerliğin ayrıntıları!

Branding Türkiye’nin Dijital Monitöring Sponsoru Teleskop Oldu

İnternette hakkınızda yazılan içeriklerden anında haberdar olmanızı ve içerikleri kolay bir şekilde analiz etmenizi sağlayan bir uygulama olan Teleskop.app, Branding Türkiye’nin dijital monitöring sponsoru oldu.

Haber Takibi, Sosyal Medya Takibi, İnternet Takibi, Gündem Takibi gibi özelliklerin yanı sıra Analiz ve Detaylı Raporlama, Rakip Analizi, Eş Zamanlılık, Kategorisellik, İçerik Gruplama, Arşiv, Çoklu Kullanıcı gibi avantajları da bulunan Teleskop.app, tüm platformları tek uygulamada sunarak süreç yönetimini etkin bir hale getiriyor.

Türkiye’nin en önemli kurumlarının tercihi olan Teleskop ile sadece detaylı dijital takip ve raporlama yapılmıyor. Aynı zamanda itibar yönetimi ve kriz yönetimi için de Teleskop, birçok markanın ve ajansın ilk tercihi. Branding Türkiye ile Teleskop arasında gerçekleştirilen stratejik partnerlikle beraber Branding Türkiye’nin tüm faaliyetlerine dair oluşan dijital yansımalar da bundan böyle Teleskop güvencesiyle yönetilecek.

DEVAMINI OKU

--

--

Mürsel Ferhat SAĞLAM

@BrandingTrcom Owner & Editor in Chief - +Dijital Markalaşma Uzmanı +6 Kitabı Var +Potansiyel Akademisyen www.brandingturkiye.com