Türkiye Bilişim Derneği İstanbul Şubesi tarafından düzenlenen 5. İstanbul Kobiler Ve Bilişim Kongresi 25–26 Mayıs 2022’de çevrim içi olarak gerçekleştirilecek.

Branding Türkiye Öneriyor — Etkinlik Öneri

“Yeşil Dünya, Teknoloji ve İhracatçı KOBİ’ler” ana temasıyla gerçekleştirilecek olan ve Türkiye Bilişim Derneği İstanbul Şubesi tarafından düzenlenen 5. İstanbul Kobiler ve Bilişim Kongresi için geri sayım!

Branding Türkiye’nin medya sponsoru olduğu etkinlik 25–26 Mayıs tarihlerinde çevrim içi ortamda gerçekleşecek.

5. İstanbul Kobiler Ve Bilişim Kongresi

Son yıllarda teknoloji ve sanayinin hızla gelişmesi, çevre sorunlarının da artmasına sebep olmuş, bunun sonucunda ise Yeşil Ekonomi; Ekoloji, Sürdürülebilirlik, İklim Değişikliği ve Yenilenebilir Enerji gibi konular tüm dünyanın başlıca gündemi haline gelmiştir. “5. İstanbul Kobiler Ve Bilişim Kongresi”nde de KOBİ’ler için önem arz eden bu konuların yanı sıra, yeni teknolojiler, fırsatlar ve riskler de işlenecek.

Devamını oku

--

--

Elon Musk’ın bir süredir Twitter’ı satın almak için yaptığı hamleler nihayet olumlu sonuçlandı. Taraflar arasında yaklaşık 1 aydır devam eden süreç, satın almayla sonuçlandı.

Elon Musk — Twitter

Tüm dünya kamuoyuna bir anda yansıyan gelişmeye göre popüler sosyal ağ Twitter bundan böyle Elon Musk’ın! Diğer bir ifadeyle, SpaceX ve Tesla gibi sıradışı ve başarılı girişimlerin yöneticisi ve sahibi olan Musk, şimdi de sosyal ağ patronu oldu. Elon Musk, Twitter’ı satın almak içinse 44 milyar dolar ödedi.

Kararın kamuoyuna yansımasının akabinde gerek Twitter’dan gerekse Elon Musk’tan ilk açıklamalar geldi. Bu bağlamda Elon Musk, bu dev satın almaya ilişkin şu açıklamaları yaptı;

DEVAMINI OKU

--

--

Mürsel Ferhat SAĞLAM

Mürsel Ferhat SAĞLAM

@BrandingTrcom Owner & Editor in Chief - +Dijital Markalaşma Uzmanı +6 Kitabı Var +Potansiyel Akademisyen www.brandingturkiye.com